Útulná a praktická předsíň s komodami

Předsíň je první místnost, kterou návštěvník spatří, když vstoupí do vašeho domova. Proto by měla být praktická, ale zároveň útulná a pohodlná.

Komody jako nezbytnost

Jedním z prvků, který by v žádné předsíni neměl chybět, jsou komody. Komody jsou velmi praktické a nezbytné pro uložení věcí, které potřebujete mít po ruce, jako jsou klíče, brýle nebo mobilní telefon. Navíc, pokud vyberete komodu s velkou zásuvkou, můžete v ní uložit i zimní čepice, šály nebo rukavice.

Výhodou komod je to, že jsou velmi variabilní a mohou se přizpůsobit stylu vaší předsíně. Můžete vybírat z různých druhů dřeva, barev nebo designů. Pokud máte v předsíni dostatek místa, můžete si pořídit i větší komodu s více zásuvkami, která vám nabídne ještě větší úložný prostor.

Úložné koše pro větší přehlednost

Kromě komod můžete do předsíně umístit i úložné koše. Ty jsou praktické pro uložení věcí, které nepotřebujete každý den, například deštníky nebo noviny. Úložné koše se hodí i pro věci, které by jinak zůstaly na zemi a způsobovaly zmatek v předsíni.

Pro větší přehlednost je dobré označit úložné koše nálepkou s popiskem. Pokud máte více košů, které se podobají, můžete je rozlišit podle barvy nebo velikosti. Díky tomu budete mít všechny věci na svém místě a nebudete muset dlouho hledat.

Zrcadla pro větší prostorový efekt

Zrcadla jsou dalším prvkem, který můžete do předsíně umístit. Zrcadla vytváří iluzi většího prostoru a zároveň jsou praktická pro rychlou kontrolu vašeho vzhledu před odchodem z domu.

Pokud máte malou předsíň, můžete si pořídit zrcadlo ve tvaru obdélníku, které bude umístěno na stěně naproti vstupu. Pokud máte větší prostor, můžete se rozhodnout pro zrcadlo větších rozměrů, které bude uloženo na komodě nebo zavěšeno na zdi.

Vybavení předsíně komodami, úložnými koši a zrcadly je praktické a zároveň krásné. Díky těmto prvkům bude vaše předsíň útulná a pohodlná a přitom neztratí praktičnost. S výběrem správných prvků se můžete vydat cestou, která bude vašim hostům ukazovat, kdo jste a co máte rádi.

Vyzkoušejte naše komody a zrcadla pro vaši předsíň hned dnes!