TURBIO botník s policí – praktický a stylový kousek z borovice sněžné/antracitu


Komu je určen?

TURBIO botník s policí je určen pro všechny milovníky moderního designu, kteří hledají praktický a stylový kousek nábytku do své domácnosti. Díky svému rozměru je vhodný do menších prostor a nabízí dostatek úložného prostoru.

Popis produktu

Tento botník je vyroben z kvalitního materiálu LTD (lamino) a dodává se v demontu. K dispozici je v barvě borovice sněžné/antracit, která se hodí do moderně zařízených interiérů. Rozměr botníku je 70 x 47 x 34 cm. Je vybaven policí a polstrovaným sedákem, což je velice praktické při obouvání nebo vysouvání bot. Sedák je potažen textilním materiálem, který se snadno udržuje a je příjemný na dotek.

Výhody

TURBIO botník s policí má mnoho výhod. Je praktický, nabízí dostatek úložného prostoru pro boty, šperky nebo další drobnosti. Díky polstrovanému sedáku nabízí maximální pohodlí při obouvání a vysouvání bot. Je vyroben z kvalitního materiálu LTD (lamino), který zajišťuje dlouhou životnost produktu.

Jak tento botník využít v interiéru

TURBIO botník s policí je velmi univerzální kousek nábytku, který může posloužit v mnoha interiérech. Hlavně v moderně zařízených bytech nebo domech. Barva borovice sněžné/antracit je neutrální a lze ji snadno kombinovat s různými barvami stěn a podlah. Botník se hodí do předsíně, chodby nebo i do ložnice. Polstrovaný sedák může sloužit také jako místo k odpočinku.

Zakoupit tento kousek můžete na stránkách www.nabytekprehledne.cz.

TURBIO botník s policí

Zkrášlete svůj interiér moderním nábytkem. Nenechte své boty zahálet po celém bytě, ale dejte jim nový domov v TURBIO botníku s policí.

TURBIO botník s policí

Vyzkoušejte praktičnost a pohodlí TURBIO botníku s policí. Jeho polstrovaný sedák vám bude sloužit jako místo k obouvání bot nebo jako místo k odpočinku a relaxaci.