Skvělý design a praktické uspořádání – Představujeme Tescoma Blok WOODY pro 13 nožů, nůžky/ocílku!

Skvělý design a praktické uspořádání

Představujeme Tescoma Blok WOODY pro 13 nožů, nůžky/ocílku!

Tescoma Blok WOODY
Více informací o produktu na isolund.cz

Blok Woody značky Tescoma poslouží pro uložení 13 nožů, nůžek na drůbež nebo ocílky. Díky dřevěnému designu bude také hezkým doplňkem kuchyně. Je vyrobený z kvalitního dřeva gumovníku brazilského. 3 roky záruka.

Praktické uspořádání produktu umožňuje snadné ukládání nožů různých délek a druhů. Ostrá část je chráněna před poškozením díky gumovému loži. Díky tomu budou vaše nože vždy v dobré kondici a připraveny k použití.

Skvělý design Tescoma Bloku WOODY je dalším pozitivním bodem. Dřevěný vzhled se skvěle zasazuje do každé moderní kuchyně. Blok lze snadno zčistit a udržovat. Rozměry produktu jsou: výška 23,5 cm, šířka 20 cm, hloubka 9,8 cm.

Vhodný dárek pro milovníky vaření a kvalitních nožů. Tescoma Blok WOODY je krásným a praktickým dárkem, který každý potěší. Je to také skvělá investice do vaší kuchyně. Uložením nožů do bloku získáte přehled a řád v kuchyni.

Nezávadný materiál Tescoma Bloku WOODY odpovídá všem evropským standardům kvality. Dřevo gumovníku brazilského je vysoce odolné proti různým vlivům. Kromě toho je blok opatřen lakem na bázi vodovzdorných pryskyřic, což jej chrání před vlhkostí a usnadňuje jeho údržbu.