Recenze bílo-zeleného lněného povlaku na polštář Linen Tales Eucalyptus, 50 x 50 cm

Aby si přírodní len zachoval svou prvotřídní kvalitu i přes nesčetná praní, pečujte o něj s láskou a odmění se vám hebkým dotekem. Pokud hledáte kvalitní lněný povlak na polštář, který vydrží i náročnější péči, rádi bychom vám představili bílo-zelený lněný povlak na polštář Linen Tales Eucalyptus, 50 x 50 cm.

Praní v pračce

Při prvních praních používejte nižší teploty a oddělte od ostatních barev. Výrobce doporučuje prát v 40 °C, případně při odolných skvrnách v 60 °C. Len se ve vyšší teplotě rozvolní a nečistoty se snáz odstraní. Pokud můžete zvolit úroveň vody, preferujte nejvyšší, protože len absorbuje velké množství tekutiny. Nepřeplňujte pračku, mohlo by dojít k deformaci tkaniny. Ujistěte se také, že další kousky v pračce jsou podobných odstínů, gramáže a požadavků k praní.

Ruční praní

Používejte jemný točivý pohyb, ale nikdy nejdřete, nemačkejte ani neždímejte. Ruční praní je ideální při lehkém znečištění nebo pro volněji tkané křehčí látky, které by mohly být v pračce poškozeny.

Prací prostředek

Používejte neutrální nebo jemný přípravek, který neobsahuje žádná bělidla jako chlorine nebo peroxide. Nelijte prostředek přímo na len, ale rozpusťte jej ve vodě. Důkladně vymáchejte a ujist