Pohovka s lůžkem FUOCO – zelená trojmístná multiúčelný kousek pro každý interiér


Prostorové řešení v malých bytech bývá často velkou výzvou. Pokud ale disponujete nábytkem, který je multifunkční a snadno přizpůsobitelný, můžete si ulevit od starostí. Pohovka s lůžkem FUOCO se svým trojmístným provedením je právě takovým kouskem.

Funkce pohovky s lůžkem FUOCO

Díky pohovce s lůžkem FUOCO získáte nejen pohodlí pro vás i vaše hosty, ale také místo na spaní. Během několika chvil můžete proměnit obývací pokoj v prostor pro přespání. Celkové rozměry pohovky jsou 223 x 85 x 96 cm a na spaní má velikost 110 x 187 cm. Pohovka je vyrobena z kvalitního materiálu, který vám zajistí pohodlný odpočinek.

Prošívané zdobení pohovky s lůžkem FUOCO

Jaký je váš styl? Pokud vsadíte na designový kousek, který v sobě zkombinuje nadčasovost s něčím originálním, přesně takovým je pohovka s lůžkem FUOCO. Nádherný zelený odstín doplní interiér a udělá z něj zajímavý prostor. Pohovka je navíc prošívaná, což z ní dělá zajímavý kus nábytku.

TIP: Pokud chcete svůj obývací pokoj zútulnit, doporučujeme si k pohovce FUOCO přidat kožené polštáře v béžové barvě. Ty dokážou pohodlný prostor ještě vylepšit.

Pevnost dřevěné konstrukce

Nejhorší pocit, jaký můžete mít, je když se vám po náročném dni podlamuje sedání. Se pohovkou s lůžkem FUOCO vám to nehrozí. Dřevěná konstrukce je velmi pevná a garantuje tu správnou oporu. V kombinaci s kvalitním podkladem pro matraci zaručuje prostor pro odpočinek.

Zajímavý kousek za dostupnou cenu

Nabízená cena za tento kousek nábytku je velmi přijatelná. Vedle multifunkčnosti, kvality materiálů a pohodlí, nabízí pohovka s lůžkem FUOCO také designovou hodnotu. Navíc tak budete mít v obývacím pokoji zajímavý kus, nad kterým se budou zastavovat vaši hosté.

Pohovka s lůžkem FUOCO je tedy tou pravou volbou, pokud hledáte multifunkční řešení pro svůj obývací pokoj, nechcete to přeplácet a zároveň máte rádi zajímavý designový kousek nábytku.

Pohovka s lůžkem FUOCO - zelená trojmístná multiúčelný kousek pro každý interiér