Novinka ze světa koření: Florina Mlýnek Klasik 18 cm v bílé barvě!

Klasický mlýnek z kolekce Capri bude skvělým doplňkem kuchyně zdobené ve skandinávském, anglickém nebo provensálském stylu. Jeho univerzální tvar z něj také dělá skvělý nápad na dárek, například při příležitosti „kolaudační párty“.

Mlýnek je vyroben z velmi odolného bukového dřeva jeho tělo je pokryto speciální ochrannou vrstvou polyuretanového laku. Jeho baktericidní účinek pomáhá chránit uložené koření před mikroby. Čepel z nerezové oceli naproti tomu zajišťuje perfektní parametry broušení a nezanechává otupělost.

Výrobek neobsahuje žádná lepidla ani plastové prvky. Mechanický mlýnek na koření velmi snadno čerstvě namele koření při dokončování pokrmů, ale i dochutí hotová jídla přímo u stolu. Možnost nastavení hrubosti mletí pomocí závitu. Nedotahujte zcela závit k nastavení hrubosti mletí. Doporučujeme ruční mytí.

Získejte si svůj Florina Mlýnek na koření Klasik 18 cm ihned

Potřebujete nový mlýnek na koření? Díky Florina Mlýnek Klasik 18 cm si budete moci nadělit tu nejčerstvější a nejpřesnější chuť koření. Nyní můžete mít svůj vlastní mlýnek, který vám pomůže při přípravě jídel. S ním, budou vaše pokrmy chutnat výborně, protože se vaše vlastní koření namelí přímo na talíři. Navíc máte možnost přizpůsobit si hrubost mletí dle vašeho gusta. Můžete si tak připravit právě takové koření, které potřebujete k tvorbě vaší oblíbeného jídla.

Florina Mlýnek Klasik 18 cm

Klasický mlýnek Florina v bílé barvě vyrobený z velmi odolného bukového dřeva je nyní i vaším milým doplňkem. Navíc vám pomůže s dokončením vašich pokrmů nebo při dochucení již hotových jídel přímo u stolu. Jeho tvar je univerzální a hodí se tak do kuchyně zdobené ve skandinávském, anglickém nebo provensálském stylu. Jeho krásný design také z něj dělá skvělý nápad na dárek – při příležitosti „kolaudační párty“.