Nová rohová sedací souprava TREVISCO v levém provedení Omega 91


Rohová sedací souprava TREVISCO v levém provedení Omega 91

Trevisco na první pohled upoutá moderním designem a zajímavými tvary. Kombinace polyuretanové pěny a pružin faliste zaručí pohodlné posezení.

Vlastnosti sedací soupravy TREVISCO

  • Velikost: 273 x 273 cm
  • Materiál: kůže/nebuk/Durango/kombinace kůže a tkaniny
  • Povrchová úprava: Omega 91
  • Skladba: pružinový základ, polyuretanová pěna

Zajímavý design rohové sedací soupravy TREVISCO

Trevisco se vyznačuje zajímavým tvarem, který upoutá pozornost hned na první pohled. Designovou vychytávkou jsou zakulacené a mírně prohnuté opěrky, které se hezky přizpůsobí tvaru těla a zaručí pohodlné posezení. Barva Omega 91 dodává sedací soupravě moderní vzhled i pocit luxusu.

Detail designu rohové sedací soupravy TREVISCO

Materiál rohové sedací soupravy TREVISCO

Pro výrobu Trevisca je možné použít různé materiály – kůži, nebo tkaniny. Záleží jen na vás, pro jaký materiál se rozhodnete. Kůže je tradiční a oblíbená volba pro luxusnější vzhled, ale tkaniny jsou mnohem snazší na údržbu a čištění. Pokud si nejste jisti, který materiál je pro vás ten pravý, můžete se obrátit na naše odborné poradce, kteří vám rádi poradí.

Objednání rohové sedací soupravy TREVISCO

Pokud se rozhodnete pro nákup Trevisca, můžete si ho objednat přímo z našeho e-shopu na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-trevisco-leve-provedeni-provedeni-omega-91. Vyberte si velikost, materiál a povrchovou úpravu, a my se postaráme o zbytek. Dodání a montáž jsou samozřejmostí.