Nástavná vitrína s přihrádkami Jasmin – osvětlená krása bělené pinie/dubu

Nástavná vitrína s přihrádkami a osvětlením v provedení bělená pinie s dubovým dřevodekorem z kolekce Jasmin – nábytek v moderním venkovském stylu s důrazem na detail navazuje na tradici útulně zařízeného domova a přímo láká k tomu, abyste si vytvořili prostředí, kde se budete cítit dobře. Kombinujte tak jednotlivé elementy z této řady a vytvořte si stylový rustikální interier s nádechem tradice.

Nástavná vitrína s přihrádkami a osvětlením je ideálním doplňkem pro váš domov, když se snažíte vytvořit příjemné prostředí pro rodinné večery či při setkání s přáteli. Díky svým rozměrům (83x193x42 cm) a zrcadlovému pozadí poskytuje vitrína dostatek prostoru k prezentaci vašich oblíbených předmětů nebo knih. Osvětlení navíc zvýrazní krásu uložených předmětů.

Krása bělené pinie/dubu

Bělená pinie s dubovým dřevodekorem vám umožní přidat do vašeho interiéru svěží a jasné tóny. Tento druh dřeva je velmi trvanlivý, což vám přinese klid a spokojenost s výběrem nábytku na dlouhé roky.

Důraz na detail se projevuje především v provedení výroby, kdy jsou použity prvky jako antikvární madla, dekorativní režně, či příčníky s vydřeným efektem. Tyto prvky dokáží zvýraznit krásu tohoto nábytku a dodat mu na pozornosti.

Kombinujte jednotlivé elementy řady Jasmin a vytvořte si tak stylový rustikální interiér s nádechem tradice. Vyberte si z nabídky křesla, vitríny, knihovny, stolů či skříní a vytvořte si domov, kde se budete cítit dobře a kde se vám bude chtít trávit svůj volný čas.

Neotálejte a navštivte náš eshop, kde si můžete nástavnou vitrínu Jasmin s přihrádkami a osvětlením zakoupit za atraktivní cenu! Nábytek vám doručíme až domů a vy si tak budete moci tuto krásnou bělenou pinii s dubovým dřevodekorem vychutnat v pohodlí svého domova.

Nástavná vitrína Jasmin

Uspokojte svůj vkus a vyberte si nábytek, který bude dokonalou třešničkou na dortu vašeho interiéru. Nábytek Jasmin je ideální volbou pro ty, kteří milují venkovský styl a chtějí si ho přivést přímo do svého domova.