Moderní jídelní stůl WENUS 2S s židlemi MILANO 7 (6ks.) DX31A od MEBLINE


Specifikace stolu:

Rozměry: Výška 76cm, Rozměr desky 80 x 140cm, Horní rozměr po rozložení 80 x 180cm

Specifické informace: Materiál Bukové dřevo, Konečná úprava Vodou ředitelný lak, Dýha ABS hrana

Dodatečné informace: Záruka 24 měsíců

Dostupné barvy stolu:

stůl WENUS 2S

Specifikace židle:

Rozměry: Šířka 43 cm, Výška 93 cm, Výška sedu 47 cm, Výška zad 46 cm, Hloubka 40 cm

Specifické informace: Materiál Bukové dřevo, Konečná úprava Vodou ředitelný lak

Dodatečné informace: Záruka 24 měsíců

Dostupné barvy židle:

židle MILANO 7

Dostupné tkaniny (klikni pro zobrazení):

je nejen funkčním a praktickým kusem nábytku, ale také skvělou volbou, pokud hledáte elegantní a moderní design. Stůl a židle jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva a jsou zakončeny vodou ředitelným lakem pro lepší ochranu před poškrábáním a opotřebením. ABS hrana je dalším prvkem, který chrání stůl před poškozením a prodlužuje jeho životnost.

Vysoká kvalita materiálů a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a odolnost nábytku. Rozměry stolu jsou ideální do menších jídelen a zároveň nabízejí spoustu prostoru při rozložení pro více hostů. K tomu, abyste si mohli vychutnat skvělé jídlo na pohodlných židlích s dostatečně vysokým sedákem, je zde židle MILANO 7. Ty jsou k dispozici v několika barevných variantách, abyste mohli vybrat to, co nejlépe ladí s vaším interiérem.

Při nákupu stolu WENUS 2S s židlemi MILANO 7 (6ks) DX31A značky MEBLINE získáváte kvalitní kus nábytku, který se stane nejen doplňkem vaší jídelny, ale i místem pro společná posezení u jídla s vašimi blízkými.

Nakupujte takové kusy nábytku, které vám přináší radost a okouzlení každý den a nechte se inspirovat moderním designem stolu WENUS 2S s židlemi MILANO 7 (6ks) DX31A od značky MEBLINE.

Přejít na produkt stolu WENUS 2S s židlemi MILANO 7 (6ks.) DX31A

stůl WENUS 2S s židlemi MILANO 7 (6ks.) DX31A