Materasso MATRACE – komfort a kvalita ve velikosti 160/200 cm!

Chcete se probudit každé ráno s pocitem odpočinku a zdravého spánku? Pak je Materasso MATRACE tou správnou volbou pro Vás!

160X200 CM, VYSKA 24 CM

Tato matrace vyniká nejen svou velikostí – 160 x 200 cm – kterou dostanete za velmi příznivou cenu, ale také svými materiály a vlastnostmi. Vysoká matrace s výškou 24 cm Vám zajistí dokonalý spánek a relaxaci, a to díky jedinečné kombinaci Mindfoam a Cellflex pěny a viskóznímu potahu.

Ultra pohodlí

Díky Mindfoam a Cellflex pěnám budete mít pocit, že spíte na oblacích. Tyto pěny se totiž přizpůsobí tvaru Vašeho těla a poskytnou tak dokonalou oporu a maximální pohodlí pro Vaše klouby a svaly. Spánek na Materasso MATRACI je synonymem pro skutečné odpočinku a regeneraci, tak neváhejte a objednejte si ji již dnes, kdykoliv si bude přát Vaše tělo.

Kvalitní materiály pro lepší spánek

Jako by to nebylo dostatečné, Materasso MATRACE disponuje viskózním potahem, který zvyšuje komfort a kvalitu Vašeho spánku. Viskózní vlákna jsou poskládány do pokrývky potahu a díky tomu se materiál přizpůsobí teplotě Vašeho těla. Tento materiál také snižuje zadržování tepla a umožní tak Vašemu tělu tvořit své vlastní teplo.

Najděte si svého ideálního spícího partnera

U Materasso vyzdvihujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi, a proto nabízíme i možnost výběru materace dle Vašich potřeb a preferencí. Naše matrace jsou dostupné v různých tvrdostech, aby si každý mohl vybrat tu svou perfektní polohu pro spánek.

K tomu jsou materace Materasso dodávány s praktickým přenášecím pouzdrem, takže si ji můžete snadno odvézt třeba i na víkendový výlet.

Vyzkoušejte Materasso MATRACE již dnes a dovolte si nejlepší spánek svého života! Objednat nyní.

Materasso Matrace 160/200 cm

Materasso Matrace 160/200 cm

Materasso Matrace 160/200 cm