LOLLAND rohová skříň – praktický nábytek s 5 letou zárukou v bílé/dub nash barvě

LOLLAND rohová skříň je praktickým nábytkem, který se hodí do každého interiéru. Systém se skládá z 16 prvků v různém barevném provedení, takže si můžete sestavit nábytek podle svých představ. Celá řada se vyznačuje zaoblenými tvary, které přinášejí do domova jemnou eleganci.

LOLLAND rohová skříň - bílá

Barevné provedení: bílá/dub nash

LOLLAND rohová skříň je nabízena v barevném provedení bílá/dub nash. Dekorace na skříni je vytvořena z ABS pásky z PVC výrazné barvy, která dodává skříni zajímavý vzhled.

LOLLAND rohová skříň - dub nash

Nábytek je vyrobený z kvalitní laminátové desky

LOLLAND rohová skříň je vyrobený z kvalitní laminátové desky s tloušťkou 16-18 mm. To zajišťuje, že skříň je pevná a odolná vůči poškození.

Chcete mít skříň kvalitní jako LOLLAND, mrkněte na srovnavacnabytku.cz a objednejte si ji za skvělou cenu. Tady je odkaz na srovnavacnabytku.cz

Rozměry (šxhlxv): 71 x 71 x 188 cm

LOLLAND rohová skříň má rozměry (šxhlxv): 71 x 71 x 188 cm, což ji dělá dostatečně velkou pro uložení všech vašich věcí.

Panty jsou univerzální, můžete si namontovat otvírání na levou i pravou stranu

Panty na LOLLAND rohové skříni jsou univerzální a lze je namontovat na levou i pravou stranu skříně. To je pro mnohé zákazníky velmi praktické, protože si tak mohou nastavit otevírání dveří podle svých potřeb.

Skříň obsahuje polici a šatní tyč

Vnitřní prostor na skříni je velmi prakticky navržený – obsahuje jak polici, tak šatní tyč. To znamená, že do skříně můžete uložit jak své věci uložit složené, tak je můžete zavěsit na šatní tyči.

Dodání v demontu Záruka 5 let

LOLLAND rohová skříň je dodávána v demontu, ale není potřeba mít obavy – s jednoduchým návodem na montáž si ji rychle a snadno zvládnete sestavit. Na řadu nábytku LOLLAND je poskytována 5 letá záruka, což je vynikající důvod, proč si tento nábytek koupit.