Krásná a trvanlivá smaltovaná mísa pro vaši kuchyni!


Kuchyně je místem, kde se lidé scházejí, jí a tráví spoustu času. Proto je důležité, aby byla nejen funkční, ale také krásná a útulná. Součástí každé kuchyně by měla být i kvalitní a trvanlivá nádobí, která bude sloužit po mnoho let. Smaltované nádobí patří mezi klasiku, která se vynikajícími vlastnostmi těší velké oblibě.

Co je smaltované nádobí?

Smaltované nádobí je vyrobeno z kovu, který je potažen vrstvou sklovitého smaltu. To zaručuje vysokou odolnost vůči teplu, mechanickému poškození a chemikáliím. Proto se smaltované nádobí hodí nejen do kuchyně, ale také do garáže nebo dílny. Smaltované nádobí je navíc velmi hygienické, snadno se čistí a neuchovává bakterie.

Proč si pořídit smaltovanou mísu?

Smaltovaná mísa je univerzální pomocník v kuchyni. Hodí se pro přípravu pečiva, dezertů, ale i hlavních jídel. Díky sklovitému smaltu zůstávají jídla v míse déle čerstvá a teplejší. Smaltovaná mísa navíc krásně vypadá na stole, takže se hodí i pro servírování jídel.

V naší nabídce najdete krásné a trvanlivé smaltované mísy v různých velikostech a barvách. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou vynikající pomocníky v kuchyni.

Jak pečovat o smaltovanou mísu?

Smaltovanou mísu je potřeba prát ručně, nikoli v myčce na nádobí. Nesmí se používat drátěné houbičky ani abrazivní čisticí prostředky. Pokud se na míse objeví skvrny, lze je odstranit citronovou šťávou nebo octem. Smaltovanou mísu je také dobré nechat vychladnout na pokojovou teplotu, než ji umyjeme.

Smaltované nádobí je skvělou investicí do vaší kuchyně. Pokud se o něj budete pravidelně starat, bude vám sloužit po mnoho let a vy si užijete spoustu chutných jídel a dezertů.

Pokud máte zájem o naše smaltované nádobí, navštivte naši stránku www.maliboo.cz a vyberte si z naší široké nabídky.