Jídelní židle MELOPAR – Rustikální design v masivu borovice s mořením

Jídelní židle MELOPAR je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a stylovou židli do své jídelny. Je vyrobena z kvalitního masivu borovice, který ji dodává vynikající pevnost a stabilitu. Rustikální moření dává židli MELOPAR jedinečný vzhled a dělá z ní dokonalý doplněk pro jakýkoli interiér.

Vlastnosti jídelní židle MELOPAR

Barva: Vyberte si z několika různých barev dle vašich přání a příslušnosti k barvě vaší jídelny.

Materiál: Jídelní židle je vyrobena z prvotřídního masivu borovice, který dodává židli pevnost a stabilitu.

Označení látky: T18 – látkové označení zajišťuje vysokou kvalitu použitých materiálů a jejich bezpečnost pro vaše zdraví.

Rozměry: Židle má přesné rozměry 43 x 94 x 52 cm. Šířka opěradla činí 38 cm, výška sedu 47 cm, šířka sedu 43 cm a hloubka sedu 46 cm.

Demontovatelný design: Židle je dodávána v demontu, což usnadňuje její přepravu a montáž v interiéru.

Záruka: Židli MELOPAR je poskytována záruka 24 měsíců, což vám dává jistotu, že v případě problému bude vaše židle rychle a profesionálně opravena.

Spokojenost na první pohled

Za určitě stojí zmínku, že židle MELOPAR mohou být skvělým doplňkem nejen do klasické jídelny, ale také do moderního interiéru. Jejich rustikální design navozuje příjemnou atmosféru, díky které budou vaše setkání u jídelního stolu ještě příjemnější.

Jídelní židle MELOPAR jsou také skvělým řešením pro ty, kteří hledají kvalitu za dobrou cenu. Pokud je to váš případ, určitě se nebojte investovat do židlí, které vám budou sloužit mnoho let a přitom se budou stále tvářit jako nové.

Jídelní židle MELOPAR

Jídelní židle MELOPAR jsou tedy dokonalou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní, stylovou a cenově dostupnou židli pro svou jídelnu. Pokud vás židle MELOPAR zaujaly, neváhejte a objednejte si je ještě dnes na www.velkynabytek.cz.