Hrnek z kostního porcelánu 330 ml s ptačími motivy od Maxwella & Williams


Dodává stolu životnost a hravost: Porcelánový hrnek Birds od Maxwella & Williams

Porcelánové hrnky jsou krásnou a praktickou součástí našeho stolování. Když ale kromě jednoduché bílé barvy hledáme něco více výrazného a originálního, může se nám hodit řada hrnků Birds od australské značky Maxwell & Williams.

Kostní porcelán a ilustrace Erica Shepherda

Hrnek z této řady má objem 330 ml a vyrábí se z kvalitního kostního porcelánu. Na první pohled si ale všimneme především barevných ilustrací, kterými jsou hrnky zdobeny. Autorem těchto ilustrací je Eric Shepard, americký malíř a ilustrátor, který je známý svou spoluprací s autorem knih pro děti, Richardem Scarrym. Na hrncích Birds vytvořil Shepard čtyři originální motivy, z nichž každý vzdává hold jednomu z ikonických druhů ptactva.

Na hrnku s motivem andulky lze vidět nádherně zbarvenou zelenou andulku, která se pyšní žlutým proužkem kolem krku. Pro ilustraci hrnku s motivem papouška kanárského si Shepard vybral nápadného anduláka australského s červeným obehrádkem kolem krku. V dalším motivu, na hrnku s káněm, můžeme vidět káně lesního, jednoho z nejrozšířenějších druhů káně v Evropě. Poslední motiv, vyobrazený na hrnku s sovou, se inspiruje sněhovou sovou, jedním z nejznámějších druhů sov v Evropě.

Všechny motivy jsou malovány detailně a s velkou péčí, aby se na hrncích co nejvíce ukázaly krása a různorodost druhů ptáků, které v sobě projekty značky Maxwell & Williams skrývají.

Odolný materiál pro každodenní použití

Hrnek Birds je vyroben z kostního porcelánu, což znamená, že je velmi odolný a dobře se snáší časté používání a možnost praní v myčce na nádobí. Tento hrnek vám tak může sloužit jak při běžných jídlech, tak i při oslavách, rodinných večírcích nebo speciálních příležitostech.

Je ale dobré si uvědomit, že kostní porcelán je sice odolný, ale může být křehký a náchylný k prasknutí nebo rozbití při pádu, proto se doporučuje hrnek lépe chránit a umývat ho opatrně.

Kde zakoupit hrnek Birds od Maxwella & Williams?

Pokud se vám líbí hrnky z řady Birds a rádi byste si jeden pořídili, můžete je najít a zakoupit v obchodech specializujících se na kuchyňské vybavení nebo v internetových obchodech. Jeden z těchto hrnků můžete zakoupit na www.nabytekprozivot.cz, a to za výhodnou cenu. Klikni zde, abys se na něj podíval(a).

Závěr

Porcelánové hrnky jsou jedním ze základních prvků našeho stolování a s Maxwella & Williams jde všechno k světu dokonale. Hrnek Birds je právě tím originálním a hravým kouskem, který může výrazně doplnit vaši domácí kuchyň. Bílý kostní porcelán a ilustrace druhů ptáků vypadají velmi elegantně a to, že jsou tyto hrnky zároveň odolné a snadno použitelné, je dalším velkým plusem.

Pořiďte si hrnek Birds od Maxwella & Williams a oslavte své soukromí i společenské akce s nádherným porcelánem.

Hrnek Birds

Rozměrová část hrnku