Hrnek ker. Shiney 0,27 l – Set 4 kusy

Tato sada hrnků bude skvělým společníkem ve chvílích odpočinku a relaxu. Dopřejte si velkou porci vašeho oblíbeného nápoje. Hrnek je vhodný na horké i studené nápoje. Díky decentní barvě a zajímavému designu bude hezkou ozdobou interiéru kuchyně. Baleno v dárkovém balení.

Hrnky jsou vyrobené z kvalitního keramického materiálu a mají objem 0,27 litru. Jsou vhodné pro všechny druhy nápojů, od kávy až po čaj. Navíc jsou velmi snadno udržovatelné, takže nebudete mít žádný problém s pravidelným čištěním.

Hrnek ker. Shiney 0,27 l - Set 4 kusy

Zajímavý design

Ke každé sestavě patří čtyři hrnky s různými motivy, které vytvářejí velmi zajímavý a moderní design. Tyto hrnky budou skvěle vypadat v každé kuchyni a navíc dodají vašemu interiéru nádech elegance a originality.

Pokud si tuto sadu zakoupíte, získáte nejen velmi praktický a užitečný produkt, ale také hezký designový doplněk pro váš domov. A co je nejdůležitější, můžete si vychutnat svůj oblíbený nápoj z pohodlí vašeho domova.

Dárkové balení

Tyto hrnky jsou baleny do dárkového balení, takže jsou vhodné i jako skvělý dárek pro vaše přátele a blízké. Zaručeně je potěšíte krásným a praktickým dárkem, který využijí každý den.

Představ si, jak krásně zvládne tuto sadu hrnků tvoje kamarádka, která si každý den užívá pohodu a relax u dobré kávy. Připrav jí překvapení a daruj jí tuto sadu jako malou pozornost a zvláštní dárek, který jí bude připomínat tebe.

Užívej si svůj oblíbený nápoj v těch nejkrásnějších keramických hrncích. Objednej si je hned teď na www.nabytekprehledne.cz a užij si každou chvíli.