Hoorns Teakový zahradní jídelní stůl Damien 220 x 100 cm – dokonalý prvek pro pohodové posezení v zahradě!


Hoorns Teakový zahradní jídelní stůl Damien 220 x 100 cm

Zahradní stůl Damien je dokonalým prvkem pro pohodové posezení v zahradě. Tento stůl je originálním konceptem z masivního teakového dřeva v olejové úpravě. Čisté zpracování ze dřeva z obnovitelných zdrojů tvoří skvělý základ pro designovou dokonalost a je zárukou kvality a důrazu na ekologii.

Teakové dřevo z obnovitelných zdrojů

Teakové dřevo je vhodné pro výrobu venkovního nábytku kvůli své odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Kvalitní teakové dřevo pochází výhradně z obnovitelných zdrojů, kde se vysazuje stejně mnoho stromů jako se kácí. Teakové dřevo je tvrdší než borovice nebo smrk, což umožňuje vytvoření kvalitního, trvanlivého a spolehlivého nábytku.

Designová dokonalost

Stůl Damien je navržen tak, aby se hodil do každého interiéru i exteriéru. Od svého konceptu po úpravy použitých materiálů je tento stůl originálním kouskem, který se snadno stane dominantním prvkem v zahradě.

Úprava proti UV záření

Stůl Damien je ošetřen proti UV záření, což zajišťuje jeho dlouhou trvanlivost i při vystavení slunečnímu záření.

Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně ošetřovat vhodnými přípravky. Pro čištění nečistot používejte neutrální mýdlo a nikdy nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Tento Hoorns Teakový zahradní jídelní stůl Damien 220 x 100 cm je k dispozici na stránkách společnosti Nábytek Pro Život, která nabízí nejen kvalitní nábytek pro interiér, ale také pro venkovní pohodlí.

Zde si můžete zakoupit Hoorns Teakový zahradní jídelní stůl Damien 220 x 100 cm.

Pozn.: Chraňte nábytek před deštěm, nocí a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to, aby nábytek nemohl stát v louži vody, nebo aby po dešti zůstala na nábytku voda. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit.