Expedo – Moderní a pohodlná postel MOLENA s čalouněním a topperem v rozměru 140x200cm


Expedo – Moderní a pohodlná postel MOLENA s čalouněním a topperem

Vyberte si kvalitní a pohodlnou postel pro dokonalý odpočinek

Spánek je základem našeho zdraví a pro dokonalý spánek je důležitá kvalitní postel. Pokud hledáte moderní postel s efektním designem a zároveň s důrazem na pohodlí, je Expedo postel MOLENA s čalouněním a topperem tou správnou volbou.

Čalouněná postel MOLENA s jednoduchým, ale zároveň neobvyklým designem

Expedo čalouněná postel MOLENA je praktické, ale zároveň velmi moderní řešení pro každou ložnici. Jednoduchý design, ale zároveň neobvyklé vzory postele Vás ihned zaujmou. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování je postel velmi stabilní a spolehlivá.

Zabudovaná matrace a pěnový topper zajistí pohodlí a komfort

Expedo postel MOLENA je vybavena dřevěným roštem a zabudovanou matrací s pružinami bonell. Matrace je vyplněna pěnou T25 a zároveň je vysoká flexibilita pěnového topperu, který zajistí dokonalý komfort při spánku. Při výběru postele Expedo můžete mít jistotu, že si vychutnáte plnohodnotný a hluboký spánek.

Úložný prostor pod postelí

Expedo postel MOLENA disponuje úložným prostorem s bočním otevíráním pod matracemi, takže si můžete v pohodě uložit své věci a mít je stále po ruce.

Možnost volby velikosti a dekoru pro dokonalé začlenění do Vaší ložnice

Expedo postel MOLENA je k dispozici v četných barevných kombinacích a můžete si vybrat velikost spací plochy v závislosti na Vašem prostoru. S Expedo postelí můžete být jistí, že si vyberete postel přesně dle Vašeho vkusu a potřeb.

Jednoduchý styl pro perfektní začlenění do každého interiéru

Expedo postel MOLENA je vyrobena z kvalitních materiálů a má moderní design s efektním vzorem. Jednoduchý styl postele se hodí do jakéhokoliv prostoru a bude dokonalým doplňkem do Vaší ložnice.

Zkrátka, Expedo čalouněná postel MOLENA s topperem je dokonalou volbou pro milovníky moderního designu, pohodlí a kvalitního spánku. Vyberte si velikost a dekor podle Vašeho vkusu a užijte si dokonale prospálenou noc.

Expedo postel MOLENA s čalouněním a topperem

Použité materiály

Expedo čalouněná postel MOLENA je vyrobena s použitím kvalitních materiálů, a to zejména s pružinami bonell a látkou. Díky kombinaci těchto materiálů je postel velmi stabilní a spolehlivá a zároveň vám poskytne kvalitní spánek.

Tak neváhejte a vyberte si Expedo postel MOLENA pro dokonalý odpočinek a pohodlí po celý den!