Eka Kontinentální čalouněná postel Exclusive – Fresh (180×200 cm) s látkou v tmavě šedé (17) barvě

Tinentalní postel se skládá z tří základních částí: základny, matrace a hlavního polštáře – topperu. Je to velmi pohodlný typ postele, který nabízí vysokou stabilitu a spolehlivost. Jedná se o moderní postel, která disponuje množstvím vychytávek pro maximální pohodlí spaní. Kontinentální postele se dnes stávají stále populárnější volbou pro ty, kteří hledají vysoký stupeň pohodlí při spaní.

EKÁ KONTINENTÁLNÍ POSTEL EXCLUSIVE – FRESH
Eká Kontinentální postel Exclusive – Fresh je velmi elegantní a moderní čalouněný kus nábytku, který vám nabídne fajnšmekerský komfort při každém spánku. Díky svému luxusnímu provedení a množství funkcí vám bude postel sloužit po mnoho let.

ZÁKLADNA POSTELE A JEJÍ ULOŽNÝ PROSTOR
Základna postele je tvořena dřevěnou konstrukcí, která poskytuje vysokou stabilitu celé postele. Na této konstrukci je poté umístěna rošťová podložka se značnou pevností, aby se vám v posteli dobře spalo. V základně postele najdete integrovaný úložný prostor, kam můžete uložit všechny své osobní věci nebo oblečení. Tak můžete mít věci stále po ruce a ušetříte místo v ostatních skříních.

MATRACE
Matrace je důležitou součástí postele. Taštičková matrace Exclusive – Fresh je první třídou a poskytne vám komfortní spaní a odpočinek. Matrace je vyrobena z kvalitních materiálů a dokonale se přizpůsobuje vašemu tělu. Matrace je dále osazena kvalitním polstrováním, které vám nabídne maximální pohodlí.

TOPPER
Na matraci se nachází pěnový polštář – topper, který je další vrstvou komfortu pro vaše spaní. Topper zlepší pružnost matrace a navíc ochrání matraci před prachem a vlhkostí. Tento drobný detail dokáže vaše spaní posunout na vyšší úroveň.

BARVA LÁTKY LUXURY
Design postele je důležitým faktorem pro celkovou harmonii vašeho interiéru. Tuto velmi pěknou postel je možné pořídit v barvě látky Fresh tmavě šedé s odtínem 17. Tento barevný odstín je velmi moderní a poslední dobou velmi oblíbený.

VÝHODY KONTINENTÁLNÍ POSTELE EKA
Kontinentální postel Eká nabízí skvělý komfort pro všechny, kteří chtějí mít během spaní co nejvyšší pohodlí. Je to velmi elegantní a moderní kus nábytku, který se bude hodit do každého interiéru. Nabízí vám vysokou stabilitu a spolehlivost a množství vychytávek pro maximální pohodlí spaní. Matrace a polstrování jsou skvělé kvality a zaručí vám skvělý noční odpočinek.

ZAHRNUJE
Kontinentální postel Exclusive – Fresh je dodávána v celku. Nezahrnuje dělenou matraci, která se musí dokoupit zvlášť.

Pokud se vám líbí tato postel, navštivte stránky https://www.atcomplet.cz/produkt/eka-kontinentalni-calounena-postel-exclusive-fresh-180m200-cm-barva-latky-fresh-tmave-seda-17-2 a vyberte si z našeho širokého výběru postelí tu, která vám nejvíce vyhovuje.