Dopřejte si pohodlí s dekorativním plyšovým polštářem králíkem 45×45 cm, světle modrým


Oživení interiéru

Moderní plyšový dekorační polštář připomínající králičí kožešinu ve světle modré barvě skvěle ozdobí Vaši sedací soupravu nebo postel. Nejenže oživí interiér, ale také poskytne komfortní sezení.

Velikost polštáře

Polštář má rozměr 45×45 cm, což je ideální velikost pro použití na sedací soupravu nebo na postel. Dokáže skvěle doplnit prostor a zároveň fungovat jako praktický doplněk.

Kvalitní materiál

Polštář je vyroben z vysoce kvalitního plyšového materiálu, který je měkký na dotek a zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení. Navíc jeho sametová struktura přispívá k pohodlnému sezení a dotyku.

Polštář králíkem

Dejte Vašemu interiéru osobitý nádech s plyšovým polštářem v podobě králíka. Tento originální výrobek jistě přitáhne pozornost Vašich návštěv a zároveň bude sloužit jako praktický a pohodlný doplněk.

Zajímavý odkaz

Pokud máte zájem si zakoupit náš dekorativní plyšový polštář, zajděte na naši stránku https://www.esrom.cz/produkt/dekoracni-plysovy-polstar-rabbit-45m45-cm-svetle-modry.

Pohodlné sezení

S úžasným polštářem v podobě králíka můžete nejen zdobit svůj interiér, ale také si dopřát pohodlné sezení. Plyšové vlákno zaručí měkkost a vysokou odolnost proti opotřebení, takže se Vám bude pohodlně sedět ještě dlouhé roky.

Pohodlná péče

Starání o plyšový polštář králíka není náročné. Stačí ho pouze pravidelně vysávat a udržovat tak jeho krásnou a měkkou strukturu. Při potřebě lze samozřejmě i vyprat v pračce na 30 stupňů.

Funkční dekorace

Dekorativní plyšový polštář králík 45×45 cm v světle modré barvě je ideální ozdobou pro každý interiér. Můžete ho například umístit na postel do spánkového koutu nebo na sedací soupravu jako pohodlný doplněk. Krásně se hodí například k zelenému nábytku nebo jako barevný prvek do bílého interiéru.

Plyšový polštář králík 45x45 cm

Zakončení

Doufáme, že Vás náš dekorativní plyšový polštář králíkem 45×45 cm v světle modré barvě zaujal a že bude sloužit jako krásný a pohodlný doplněk do Vašeho interiéru. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem polštářů, neváhejte nás kontaktovat.