Černo-hnědá komoda Kave Home SAVOI – elegantní úložný prostor pro váš domov

Vneste se španělskou značkou Kave Home do svého bydlení styl a šarm, který je španělsky energický a skandinávsky čistý.

Co třeba jednoduchá nadčasová černo-hnědá komoda s dvířky, která na sebe v interiéru zbytečně neupozorňuje? Tím lépe, aspoň se o to víc můžete vyřádit v doplňcích a textiliích.

Komoda Kave Home SAVOI

Komoda Kave Home SAVOI je skvělým příkladem minimalistického designu, který se hodí k moderním interiérům i k těm tradičnějším. Svými rozměry 165 x 80 cm nabízí dostatek úložného prostoru pro všechno, co potřebujete ukládat v obývacím nebo ložnicovém prostoru.

Dvířka jsou vyrobená z masivního mangového dřeva a rámy ze španělského ořechu jsou elegantně černě lakované. Komoda Kave Home SAVOI navíc má dostatek místnosti pro vnitřní police, které vám pomohou udržet si věci v pořádku a dobře organizované.

Vyberte si ty správné doplňky a textilie

Nechte komodu Kave Home SAVOI zářit v interiéru vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny a doplňte ji správnými doplňky a textiliemi.

Pomyslete na skandinávský šarm a sáhněte po jemných dekoračních polštářích a přehozy v pastelových barvách. Pokud máte rádi moderní a experimentální styl, volba padne na barevné a neobvyklé dekorační prvky. Pokud je vám blízký tradiční styl, zvažte doplňky a textilie v tóninách hnědé, béžové nebo zlaté.

Nenechejte si ujít tuto nabídku – komodu Kave Home SAVOI si můžete zakoupit na internetových stránkách www.crosta.cz.

Komoda Kave Home SAVOI

Zakoupením této černo-hnědé komody značky Kave Home se nejen skvěle organizujte, ale přidáte do vašeho interiéru také španělský styl a designový kousek, na který můžete být hrdí.