BIZZOTTO teakový konferenční stolek ADANYA ø80 cm: Styl a kvalita do vašeho interiéru

Konferenční stolek ADANYA od italské firmy BIZZOTTO je skvělým doplňkem pro váš interiér. S jeho nádhernou podobou si jej zamilují především nadšenci masivního nábytku a průmyslového stylu. Stůl je vyroben z kvalitních materiálů a má dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti. Pokud hledáte dokonalý konferenční stolek, právě jste jej našli!

O PRODUKTU

Konferenční stolek ADANYA od známého výrobce nábytku BIZZOTTO je nejen stylovým a elegantním doplňkem interiéru, ale také kvalitním kusem nábytku. Objevíte zde krásnou desku z teakového dřeva, složenou ze čtyř dílů, která má průměr 80 cm. Podstavu kolem stolu tvoří černě práškovaná ocel a působí téměř jako pavučina. Deska má nepravidelné tvary a každá je unikátní, protože byla vyráběna z jednoho celého kusu dřeva (pozor, mohou se od sebe jednotlivé kusy lišit).

Díky svému vzhledu si tento masivní konferenční stolek zamilují především nadšenci industriálního masivního nábytku. Můžete jej jednoduše sladit s jednoduchými kusy nábytku a bude skvělým kontrastem ke světlému nebo tmavému interiéru. V obývacím pokoji může posloužit jako perfektní konferenční stolek, ale můžete jej také použít jako ozdobný kousek v jiných místnostech vašeho domu nebo bytu.

S ČÍM LADIT

Konferenční stolek ADANYA je dokonalým doplňkem pro váš interiér. Je velmi masivní a tak bude dominantou v místnosti, ke kterému se bude skvěle hodit kousek nábytku v minimalistickém designu, aby stolek nebyl příliš rušivý prvek v místnosti. Jeho výrazná podoba zapadne snadno do jakéhokoliv interiéru, ať už světlého nebo tmavého tónu. Určitě si ale budete muset pořídit nějaké další kusy nábytku, abyste jej doplnili. Sám o sobě by byl totiž jediným kouskem nábytku v místnosti a působil by jako nedokončený prostor.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Stolek ADANYA je vyroben z kvalitních materiálů s následujícími technickými specifikacemi:

  • Materiál nohou: černě práškovaná ocel
  • Materiál desky: teak
  • Rozměry vxø: 40×80 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Pokud se obáváte, že bude potřeba se stolek složit, nemusíte mít obavy – montáž není zapotřebí a po přijetí nábytku jej můžete použít hned. Stolek ADANYA je vám dodán v celistvém stavu. Nábytek je snadno přenosný a umístění do interiéru nebude žádný problém. Pro zachování jeho krásného vzhledu a kvality doporučujeme péči mokrým hadříkem. Stačí všechny prachové zbytky otřít a váš stůl bude jako nový.

Určitě si neváhejte pořídit tento skvělý konferenční stolek, ke kterému si můžete přidat další kusy nábytku a jejich kombinací dosáhnete dokonalého interiéru. Stůl můžete zakoupit zde: Publikováno: