Bílý porcelánový difuzér Brandani Nonna Rosa: Kompaktní a stylová volba pro aromaterapii


Domov utvářejí maličkosti. Ať je to voňavý difuzér, okrasné hodiny nebo stojan na deštníky. To ale italská značka Brandani moc dobře ví. Proto tvoří jedinečné kousky, které zkrášlují naše domácnosti od předsíně až po kuchyň.

Brandani Nonna Rosa Difuzér

Olive Difuzér

Bílý porcelánový difuzér Brandani Nonna Rosa se svou kolekcí Olive Difuzéry se hodí takřka do každého interiéru. Jeho kouzlo přivádí nostalgiu do vašeho domova společně s bohatými vůněmi olejů, které dokážete přizpůsobit náladě i typu dne.

Bez náplně a s kompaktní velikostí se jednoduše vejde na každou poličku, noční stolek nebo do kuchyňského regálu. Zároveň se nebojte jej využít jako dekorativní element, který upoutá pozornost vašich hostů a zaujme ostatní dekorace.

Olive Difuzér

Základní specifikace difuzéru

  • Materiál: Porcelán
  • Velikost: 9 × 11,5 cm
  • Styl: Vintage
  • Barva: Bílá
  • Výrobce: Brandani

V keši difuzéru se nachází malý otvor, kterým se naplní vodou. Do vody potom přidáte několik kapek vonného oleje, který si vyberete sami. Vůně se potom rozptýlí do celého interiéru a vy nebudete muset kupovat žádné nové vůně na auto nebo do kanceláře.

Brandani Nonna Rosa Difuzér v akci

Pokud vám záleží na stylu, kvalitě a praktičnosti, je Brandani Nonna Rosa difuzér pro vás tou nejlepší volbou. Zakoupit si jej můžete na této adrese a vyberte si k němu vonný olej dle vaší chuti a nálady.