Bílá pohovka WOOOD SARA s číslem 340443-T – skvělá volba pro váš obývací pokoj!

Stylová malá pohovka SARA od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD vyrobená z extra jemné a kvalitní bílé látky. Skládá se z tmavých nohou masivního buku a sedáku s krásnou a jemnou bílou látkou, na které bude radost sedět. Pokud hledáte moderní kus nábytku, který zvýší pohodlí vašeho obývacího pokoje, pohovka WOOOD SARA je tou pravou volbou.

S čím ladit

Pohovka SARA je moderním kusem nábytku s lehkým nádechem retra a vintage. Nejlépe využijete v obývacím pokoji, v pracovně, v ložnici nebo veřejných prostorech vašeho domu. Krásnou kombinaci vytvoří s křeslem či taburetkou ze stejné řady SARA ve stejné či podobné barvě. Když chcete mít interiér v jednotném stylu, pohovka SARA bílá je to pravé, na čem se můžete spolehnout.

Technická specifikace

  • Materiál nohou: bukové dřevo
  • Barva nohou: tmavě hnědá
  • Materiál povlaku: polyester
  • Barva povlaku: bílá
  • Rozměry vxšxd: 73x72x110 cm
  • Výška k sedáku: 43cm

Pohovka SARA bílá s číslem 340443-T vyniká nejen svým moderním designem, ale i kvalitou a odolností materiálů, z kterých byla vyrobena. Ostatně, výše uvedené technické údaje to potvrzují.

Montáž a péče

Pohovka WOOOD SARA se snadno montuje a přimontování nohou ji zvládne každý. Péči o pohovku lze shrnout do několika slov. Je potřeba ji pravidelně vysávat a čistit mokrým hadříkem. Takto jednoduchým způsobem udržíte tuto krásnou pohovku dlouho v perfektním stavu.

Bílá pohovka WOOOD SARA s číslem 340443-T

Pohovku SARA si můžete zakoupit na těchto stránkách.