Bílá lakovaná dětská postýlka Quax Stripes 140 x 70 cm pro bezpečný a stylový spánek

Jemná bíle lakovaná postýlka Quax Combi je multifunkčním kouskem do vaše dětského pokojíčku. Dětskou postýlku s rozměrem lůžka 140 x 70 cm si zamiluje každá maminka i miminko. Postýlka nabízí dostatek místa dětem do 3 let.

Při dospívání se bude hodit možnost přestavění postýlky na dětskou postel bez bočnic pro snadný vstup starším dětem. Masivní buková podnož a konstrukce z lakované MDF spolu skvěle ladí a vytvoří v pokojíčku útulný koutek na odpočinek.

Proč si vybrat Quax Stripes?

Jakou výhodu Quax Stripes nabízí? Lakovaná postýlka je vyrobená z kvalitních materiálů, což zaručuje její vysokou životnost a odolnost. Quax Stripes je vhodná pro kluky i holky. Její bílá barva ladí s jakýmkoliv interiérem. Výhodou je rovněž větší rozměr lůžka, což nabízí dostatek prostoru pro hravou zábavu a klidný spánek.

Neváhejte a vyberte si ji pro vaše dítě! Vylepšete tak jeho pokojíček o multifunkční a stylovou postýlku, která zaručuje spokojenost nejenom dětem, ale i rodičům.

Quax Stripes

Kombinujte s dalšími kousky z řady Quax Combi

Pozn.: Pro vyladěný interiér doporučujeme kombinovat s dalšími kousky z řady Quax Combi. Tato řada nabízí široký sortiment dětských nábytků – např. komody, šatní skříně, polštáře a deky, které dokonale doplní pokojíček vašeho dítěte.

Chci Quax Stripes do dětského pokojíčku!