Bellatex Sedák Oreste Kiwi – pohodlný a stylový kousek pro vaše posezení

Dopřejte si pohodlné šťavnaté posezení! Originální kulatý sedák s motivem kiwi, které vypadá jako živé. Je vyroben z příjemného materiálu, povlak je snímatelný, má zapínání je na zip. Doporučujeme prát po rubu.

Bellatex Sedák Oreste Kiwi zaručeně oživí každou kuchyni či terasu a zpříjemní posezení na tvrdých židlích nebo na zemi doma i venku. Výplň sedáku je z pevného molitanu. Výhodou je jeho výška 6 cm.

Materiál a design

Bellatex Sedák Oreste Kiwi je vyroben z kvalitního materiálu s nádherným kiwi designem. Jeho povlak je snímatelný a má praktické zapínání na zip, díky čemuž si ho snadno udržíte v čistotě a můžete ho prát prakticky kdekoli. Jeho nápaditý design okouzlí každého, kdo na něj pohlédne.

Pohodlné posezení

Sedák Bellatex Oreste Kiwi zaručuje pohodlné posezení na tvrdším podkladu, třeba na židlích či na zemi. Jeho výška 6 cm poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí, aby se na něm dalo sedět i po delší dobu.

Bellatex Sedák Oreste Kiwi

Údržba

Bellatex Sedák Oreste Kiwi je snadno udržovatelný. Jeho povlak je snímatelný a lze jej prát na 30 °C. Doporučujeme prát po rubu, aby byl vždy dokonale čistý a osvěžený pro další použití. Po vysušení opatrně nasazujte zpět na výplň.

Bellatex Sedák Oreste Kiwi - Detail zapínání

Proč si vybrat Bellatex Sedák Oreste Kiwi?

  • Pohodlný a stylový kousek pro vaše posezení
  • Kulatý design s nádherným kiwi motivem
  • Snímatelný povlak s praktickým zapínáním na zip
  • Výplň z pevného molitanu
  • Výška 6 cm pro pohodlné posezení
  • Jednoduchá údržba

Tento originální sedák zaručeně oživí každou kuchyni či terasu a dodá vašemu interiéru tu správnou šťávu. Navíc nabízí pohodlné posezení, takže je ideální pro všechny, kteří hledají něco nejen krásného, ale i praktického. Pokud si i vy chcete dopřát to nejlepší, určitě si pořiďte Bellatex Sedák Oreste Kiwi 38 cm a nechte se unášet jeho pohodlnou elegancí.

Kupte si Bellatex Sedák Oreste Kiwi z našeho e-shopu a užijte si dokonalý komfort při posezení s nádherným designem. Tento sedák je skutečnou trefou do černého pro všechny, kdo chtějí kombinovat stylovost s pohodlím.

https://www.crosta.cz/produkt/bellatex-sedak-oreste-kiwi-38-cm